KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15553013
nr 1555 3013
Mahnaz Razavi, kubistiskt motiv. Signerad, daterad -89. Olja på duk, 80x54 cm, yttermått inklusive ram: 90x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:57:02
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr